Toggle quick contacts
+370 616 22311
+370 686 42113
+370 616 22311
+370 686 42113

Verkiu Parko Aveniu

Interaktyvi web svetainė aukštos klasės projektui

Ši nekilnojamojo turto projekto svetainė paremta griežtu, bet paprastu naudotis dizainu, kuriam dinamiškumo suteikia interaktyvūs elementai. Svetainėje naudojamas aukštos kokybės video iš oro, o su minimalistiniais papildomais elementais vizualizacijos bei fotografijos tarsi atgyja ekrane.

Paprastas ir aiškus Wordpress turinio valdymas

Patobulinę WordPress funkcionalumą ir pritaikę jį kliento poreikiams, užtikrinome itin lengvą bei paprastą puslapio elementų valdymą – pradedant 10 pastatų ir baigiant pačiu objekto sklypu.

Sukūrėme specialius WordPress įskiepius, kurie vienu paspaudimu leidžia puslapio administratoriams tvarkyti bei keisti įvairius pastatų parametrus. Kiekvienas pastatas turi savo būseną (parduodamas, rezervuotas, parduotas), kuri yra elegantiškai atvaizduota padengiant kiekvieną namą jo būseną atspindinčia spalva.

Individualus funkcionalumas bei paprasta vartojo sąsaja

Pagal kliento reikalavimus, namai buvo padalinti į atskirus butus taip, kad vartotojas ne tik itin lengvai galėtų pasirinkti dominantį butą, bet ir pamatyti pačio buto planą. Visa tai galima padaryti interaktyvių grafinių elementų dėka.

Visi šitie ir panašūs patobulinimai padaryti mūsų pačių sukurtais įskiepiais, nesinaudojant trečiųjų šalių išvystytais įrankiais. Šitokiu būdu mes galėjome pasiūlyti klientui būtent tai, ko jis pageidavo, neapkraunant svetainės veikimo bei valdymo nereikalingomis funkcijomis.

Pritaikytas mobiliems įrenginiams

Ši web svetainė, kaip ir visos mūsų kuriamos, yra pilnai pritaikyta mobiliems įrenginiams.

Norėdami pagerinti duomenų parsiuntimo greitį ir sutaupyti siunčiamų duomenų kiekį, išjungėme automatinį papildomų elementų, tokių kaip video, rodymą mobiliuose įrenginiuose. Pažymėtina, kad ši svetainė yra sukonfigūruota neleisti įvykti 300ms veiksmo užlaikymui, kuris dažnai atsiranda paspaudus mygtuką mobiliuose įrenginiuose.