Toggle quick contacts
+370 616 22311
+370 686 42113
+370 616 22311
+370 686 42113

Twilight Workshop

Stilingas, patogus, unikalus asmeninis tinklaraštis.

Twilight Workshop (sutemų dirbtuvės) – asmeninis Kasparo iš XYZ tinklaraštis. Būdamas bekelės motociklų entuziastu bei fotografijos mėgeju, Kasparas dažnai fotografuoja motociklus, savo keliones, ar savo kito hobio – medienos bei elektronikos gaminius.

Tai asmeninė erdvė kur galima patogiai talpinti atliktus darbus ar asmenines mintis. Jei tik tam būtų laiko 🙂 . Pavadinimas atsirado būtent dėl to, jog dažniausiai prie asmeninių projektų dirbama vėlai vakare.

Paprastumas - visada privalumas

 

Tinklaraštis sukurtas taip, kad būtų kiek įmanoma paprastesnis, išlaikant tam tikrą stilių. Pavyzdžiui, paspaudus ant nuotraukos, ši išdidėja iki viso ekrano pločio be jokių papildomai atsirandančių langų. Kiekvieno įrašo viršuje galima patalpinti fone rodomą video.

Turiniui valdyti naudojama “WordPress” sistema modifikuota taip, kad patogu būtų valdyti čia naudojamas dideles nuotraukas. Įkeltų nuotraukų dydis automatiškai parenkamas priklausomai nuo to, ar lankytojas jas žiūri įprastu, ar didelės raiškos (pvz. “Mac Retina”) ekranu, kad užtikrinti geriausią nuotraukų failų dydžio bei lankytojo matomos kokybės kompromisą.

Gerai atrodo visuose įrenginiuose

Mobiliuose įrenginiuose rodomos mažesnės, blogesnės kokybės nuotraukos siekiant taupyti lankytojo mobilius duomenis. Visa kita iš esmės lieka nepakitę – drąsiai patikrinkite svetainę bet kokiame įrenginyje.