Toggle quick contacts
+370 616 22311
+370 686 42113
+370 616 22311
+370 686 42113

Sveiki Sąnariai

Reklaminio pobūdžio svetainės taip pat gali būti naudingos lankytojui

“Versan” – “Valentis” kompanijos valdomas prekės ženklas, siūlantis sąnarių skausmo prevencijos bei mažinimo produktus. Atnaujinant seną “sveikisanariai.lt” svetainę stengėmės interaktyviai pristatyti sąnario sandarą, ligas bei tai, kaip “Versan” gali padėti spręsti su sąnarių skausmu susijusias problemas.

Interaktyvi sąnario diagrama

Siekiant kalbėti apie sąnarių skausmą, lankytojas pirmiausia turi susipažinti su sąnario komponentais. Dėl šios priežasties, nupiešėme ir animavome interaktyvią sąnario diagramą, išlaikant “Versan” pakuotėse naudojamą stilių.

Kiekviena sąnario dalis gali būti paryškinta pele ar pirštu užvedant ant jos pavadinimo. Tą padarius, dalis išryškėja o kitos – išblanksta. Taip pat, šalia atsiranda teksto, apibūdinančio rodomą dalį pastraipa.

Sanarys rodomas su subtiliu “Parallax” efektu – judinant pelę, skirtinguose “gyliuose” esantys sąnario komponentai pasislinkinėja, sukuriant trimatį efektą.

 

Product-oriented design Į produktą orientuotas dizainas

Kuriant svetainę turėjome suderinti tamsią “Versan” pakuotę bei poreikį turėti ryškią, šviesią svetainę.

Daug kur naudojami apvalūs elementai, sukuriantys aliuziją į sąnario formas, o ryškios, kontrastuojančios spalvos užtikrina gerą matomumą, lengvą teksto skaitymą.

Puikiai veikia mobiliajame

 

Mobiliuose įrenginiuose svetainė išlaiko visą savo funkcionalumą. Naudojame stambius mygtukus, kad spausti būtų patogu visų amžiaus grupių lankytojams.