Toggle quick contacts
+370 616 22311
+370 686 42113
+370 616 22311
+370 686 42113

Sostinės Parkas

Dailus bei patogus būdas pristatyti ir valdyti 250 sklypų internete

 

Sostinės Parkas – stambus nekilnojamojo turto projektas apimantis daugiau nei 250 gyvenamosios bei komercinės paskirties sklypų.  Klientas pageidavo patogaus būdo pristatyti kvartalo aplinką su dailiais jos miškais, takeliais o taip pat – pabrėžti jau beveik visiškai parengtą kvartalo infrastruktūrą.

Žinoma, taip pat buvo būtina pristatyti kiekvieno sklypo aktualią informaciją.

Gyvybingas, modernus dizainas

Kadangi projektas orientuotas į jaunas šeimas, sukūrėme šviesų, žalią ir saulėtą dizainą, nepamiršdami įterpti kelių išskirtinių detalių. Atsidarius svetainę, lankytoją pasitinka iš oro nufilmuotas video, puikiai pristatantis visą kvartalo aplinką bei nuotaiką.

Slenkant žemyn, lankytoją pasitinka “parallax” efektai, svetainės gilumoje pasirodo ir skirtingais greičiais juda stilizuoti Vilniaus žemėlapiai bei miesto centras (iki jo – tik 8.5 kilometrai).

Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą be trūkčiojimų, video sustabdome kaskart kai lankytojas svetainę “slenka” žemyn ar aukštyn, siekiant taupyti kompiuterio resursus. Parallax efektai bei video išjungiami mobiliuose įrenginiuose, taupant lankytojų interneto planus bei ribotu šių įrenginių techninius resursus.

Interaktyvus ir labai patogus sklypų valdymas

Sukūrėme sprendimą, leidžiantį pristatyti bei lengvai valdyti kiekvieno sklypo parametrus, tokius kaip jo tipą, statusą, plotus, kainas, aprašymus. Šis sprendimas tinka bet kokio dydžio projektams.  Reikalinga informacija lankytojui pateikiama pele užvedus ant sklypo. Spustelėjus ant sklypo automatiškai nuslenkama iki kontaktų formos, o paspausto sklypo numeris įrašomas į tam skirtą kontaktų formos laukelį.

Administratoriui norint keisti konkretaus sklypo parametrus, jam tereikia prisijungti prie sistemos – tada spustelėjimas ant sklypo jį nukreipia į jo parametrų valdymo langą.

Sprendimui naudojame SVG grafinius elementus vietoj senesnio “html žemėlapio” sprendimo, kas leidžia sklypų žemėlapius piešti CAD / iliustravimo programomis. Tas reiškia, jog galime greitai sukurti net ir labai sudėtingų ar didelių apimčių sklypų, namų masyvų interaktyvius žemėlapius. Sprendimas taip pat puikiai veikia mobiliuose įrenginiuose.

Interaktyvus vietovės žemėlapis

Vietovės apžvalgai svetainėje sukūrėme kitą sprendimą. Lankytojas naudodamas pateiktą kompasą gali sukioti vietovės nuotraukas iš oro, o ant šių ikonėlėmis bei tekstu parodomi svarbūs vietovės taškai, tokie kaip transporto stotelės, lankytini objektai, parduotuvės.

Įrankis leidžia naudoti neribotą kiekį nuotraukų, kiekvienai iš jų patogiame aministravimo lange pridedant neribotą kiekį ikonėlių.

Optimizuotas mobilus sprendimas

Prie ekrano dydžio prisitaikantis dizainas užtikrina, jog bet kokiame įrenginyje svetainė išlieka puikiai skaitoma, naršoma. Mažėjant ekrano dydžiui, po mažu išjungiame daug skaičiavimo galios reikalaujančius efektus, užtikrinadami greitą veikimą mobiliuose telefonuose.

Interaktyvūs sklypų žemėlapiai sukurti taip, jog visada išlieka pakankamai dideli patogiam sklypų paspaudimui pirštu. Jei žemėlapis tampa per platus, kad tilptų į ekraną, jį galima pirštu slankti į šonus, ir taip matyti norimą jo vietą.