Toggle quick contacts
+370 616 22311
+370 686 42113
+370 616 22311
+370 686 42113

InkPlusToner

Vienas seniausių mūsų klientų

 

InkPlusToner įkurtas 2005 metais, tačiau internete lankytojų poreikiai keičiasi labai greitai. Atsiradus poreikiui atsinaujinti svetainę, klientas kreipėsi į mus.

Dirbome tiek su svetainės išvaizda, dizainu, tiek su Magento e. komercijos platformos ir serverio optimizavimu didesniam veikimo greičiui pasiekti.

Dizaino atnaujinimas

 

Pirmas darbas buvo atnaujinti svetainės išvaizdą (senąją versiją pateikiame ekrano nuotraukoje). Klientas norėjo išlaikyti tam tikrą panašumą į senąją svetainę, bei turėjo labai konkrečių ir specifinių pastebėjimų, kaip turėtų atrodyti naujoji versija. Nors ne visuomet su juo sutikome šioje srityje, galiausiai pasiekėme kompromisą.

Panaudojome labai ryškių ir žaismingų spalvų, atspinčinčių pagrindinį svetainės produktą – rašalo kasetes spausdintuvams bei kopijuokliams. Stenėmės lankytojui pateikti daug ir aiškių būdu naviguoti svetainėje, tiesiog keliaujant per kategorijų medį, arba naudojant kelias paieškos svetainėje priemones.

 

200%+ padidinta svetainės užkrovimo bei paieškos sparta

 

Manome, jog “Magento” platforma šiuo metu yra brandžiausias bei daugiausiai galimybių siūlantis e-komercijos sprendimas. Tačiau didelės galimybės visada reikalauja teisingo jų naudojimo. Dėl šios priežasties, nors platforma veikia ir ja naudotis galima iškart įdiegus, jos veikimo sparta gali būti optimizuota bei ženlkliai padidinta.

Optimizavus kai kuriuos aspektus, tokius kaip “cache”, specialiai kliento poreikiams sukūrus paieškos ir filtravimo sprendimus svetainės spartą padidinome daugiau nei 200%, ką laikome ženkliu pokyčiu.

Taip pat užtikrinome sklandų persikėlimą į spartesnį, serverį palankesnėje geografinėje vietoje, tai dar pagreitinant parduotuvę.

Greitis e-komercijoje labai svarbu ne tik lankytojų pasitenkinimui. Jis taip pat tarnauja kaip kokybės rodiklis paieškos sistemoms, tokioms kaip “Google”.

Padidintos pajamos

 

Maži pakeitimai, žodžio ar spalvos perkėlimas šen ar ten gali būti lemtingi.

Neseniai InkPlusToner pakeitė savo siuntimo politiką iš “Visiškai nemokamo siuntimo” į “Nemokamas siuntimas perkant už $35 ir daugiau”. Pakeitėme prekių krepšelį taip, jog paskutiniame žingsnyje lankytojui aiškiai rodoma, kiek trūksta iki šios sumos. Taip pajamos iš karto padidėjo 15%, be jokio užsakymų skaičiaus sumažėjimo.

Į lankytojo poreikius orientuotas mobilus dizainas

 

Kuriant šią parduotuvę, pritaikymas mobiliems įrenginiams dar buvo laikomas “privalumu” o ne būtinybe. Visgi kartu su klientu nusprenėme, jog patogus apsipirkimas iš mobilaus telefono būtinas sėkmingai parduotuvės plėtrai.

Atsižvelgiant į “Google” pateikiamus patarimus mobilioms svetainėms, tokius kaip tinkami tarpai tarp nuorodų (patogiam spaudimui nykščiu) sukūrėme bei specialiais įrankiais patikrinome mobilų “Magento” sistemos šabloną.

Šiuo metu, kai paieškos sistemos jau oficialiai pareiškusios, jog paieškose iš mobilių įrenginių prioritetas bus teikiamas tokioms mobiliesiems optimizuotoms svetainėms, visus reikalavimus atitinkanti mobili versija – jau absoliuti būtinybė.